Δημόσια συζήτηση για τη μητρότητα και τις προσδοκίες της σημερινής κοινωνίας από μια μητέρα.
Ημερομηνία Εκδήλωσης:
Δευ, 12/02/2024 - 09:30
Την Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου, πραγματοποιήθηκε στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Ν. Ραιδεστού μια πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση για την μητρότητα και τις προσδοκίες της κοινωνίας από μια μητέρα. Όσοι παρευρέθηκαν είχαν την ευκαιρία να συζητήσουν για τις δυσκολίες που αντιμετωπίζει ένας σύγχρονος γονέας και με την καθογήδηση της Σ. Βερβερίδου να απενοχοποιήσουν συμπεριφορές και πιθανά τους λάθη,